MAGELĀNS

COVID PAUSE

Parūpējies par ziemas brīvdienām ar vislabākajiem nosacījumiem:

Lidojumi no Rīgas. Cenā ir iekļauti: lidojums, reģistrētā bagāža, transfēra pakalpojumi no un uz lidostu kā arī izmitināšana viesnīcā ar izvēlētām maltītēm

Akcijas laikā pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecma iespējams iegādāties papildpakalpojumu COVID PAUSE. Tas dos iespēju atlikt ceļojumu pozitīva COVID-19 testa gadījumā vismaz 24 stundas pirms brauciena.

Vasaras sezonas eksotiskajiem ceļojumiem rezervācijas dienā jāveic priekšapmaksa 50 EUR (piecdesmit) par personu. Priekšapmaksa nav atmaksājama. Ne vēlāk kā 42 (četrdesmit divas) dienas pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.

ZELTA ELASTĪGAIS CEĻOJUMS. Saskaņā ar šīs akcijas noteikumiem, veiktajām rezervācijām ir pieļaujama bezmaksas vienreizēja izmaiņu veikšana, kas attiecas uz izlidošanas datumu, ceļojuma virzienu, viesnīcu, uzturēšanās ilgumu, numura tipu, ēdināšanas veidu un sezonu. Var mainīt gan sezonu, gan galamērķi. Izmaiņām var pieteikties ne vēlāk kā 42 dienas pirms izlidošanas datuma eksotiskajiem galamērķiem.

Akcija spēkā 08.09.2020—30.06.2021