MAGELĀNS

Kā nopirkt ceļojumu tiešsaistē?

Jūs varat atrast braucienu augšējā izvēlnē. Šajā sadaļā var atrast: atpūtas braucienu, eksotiskās tūres, slēpošanas braucienus. Jūs varat ievadīt interesējošo valsti vai viesnīcas nosaukumu meklēšanas laukā un nospiest MEKLĒT.

Meklēšanas laukumā ievadiet vēlamo izbraukšanas datumu un nospiediet MEKLĒT. Ja esat ievadījis precīzu galamērķi vai viesnīcas nosaukumu, Jūs saņemsiet visus šīs viesnīcas piedāvājumus konkrētajā dienā. Ja esat ievadījis tikai precīzu datumu, Jūs saņemsiet visus piedāvājumus šajā dienā.

Ja vēlaties norādīt ceļotāju precīzu skaitu, to iespējams atzīmēt meklēšanas laukā „Pieaugušie“ un „Bērni”. Ja Jūs ceļojat ar bērniem, lūdzam, ievadiet to vecumu.

Precīzu ēdināšanas tipu iespējams izvēlēties, nospiežot „Vairāk meklēšanas nosacījumi‘‘ un izvēlieties ēdināšanas tipu. Jūs varat arī izvēlēties ēdināšanas tipu viesnīcu sarakstā, izvēloties „Visi ēdināšanas tipi».

Kad būsiet ievadījis informāciju meklēšanas laukā, nospiediet MEKLĒT. Tur Jūs saņemsiet daudz filtrus un varēsiet izvēlēties braucienu pēc — viesnīcas tipa, ēdināšanas, kūrorta un utt.

Kad esat ievadījis visus ceļošanai nepieciešamos datus — ēdināšanas tipu, numura tipu, spiediet „Rezervēt“. Pirms spiežat „TĀLĀK‘‘ rūpīgi pārbaudiet, vai visi logi ir pareizi aizpildīti. Lūdzu, reģistrējieties, ja neesat vēl sistēmas lietotājs. Norādiet precīzu e-pasta adresi, jo uz to saņemsiet visus ceļojumam nepieciešamos dokumentus. Lai veiktu apmaksu, ievadiet visus nepieciešamos personas datus un izvēlieties savu banku un apmaksas veidu — pilna apmaksa vai daļēja apmaksa. Ja visa informācija būs norādīta korekti, automātiski tiks atvērts Jūsu internetbankas interfeiss.

Mājas lapā ir norādītas nepieciešamās koordinātes un palīdzības tālrunis, lai saņemtu atbildes uz Jūs interesējošajiem jautājumiem.

Par ceļojumu jānorēķinās pēdējā rezervēšanas solī. Jums ir jāizvēlas viena no pieejamajām bankām un jānospiež „MAKSĀT“.

Pēc maksājuma jūs saņemsiet e-pastu, kas apstiprinās Jūsu veikto daļējo maksājumu un tajā būs norādīts, kad veicams nākamais maksājums. Lai veiktu nākamo maksājumu, nospiediet e-pastā redzamo saiti.

Pēc pilnas apmaksas veikšanas uz e-pastu Jūs saņemsiet visus ceļojumam nepieciešamos dokumentus. Vai iespējams veikt nākamo maksājumu, neizmantojot bankas saiti, kas norādīta manā e-pastā, kuru saņēmu no Novatours? Nākamo maksājumu iespējams veikt, izmantojot tikai saiti, kas norādīta e-pastā.

Ja līdz ceļojumam atlikušas vairāk kā 28 dienas, iespējams maksāt avansu 20% apmēra, ja atlikušas mazāk kā 28 dienas, nepieciešams veikt pilnu apmaksu. Apmaksas noteikumi var mainīties.

Ja bankas limits ir mazāks nekā nepieciešamā summa, Jūs varat veikt daļēju apmaksu vienā dienā un nākamajā dienā atlikušo daļu. Maksājumu plānu saņemsiet e-pastā. Lai veiktu nākamo maksājumu, izmantojiet e-pastā norādīto saiti.

Ceļojuma dokumentus saņemsiet pēc pilnas apmaksas veikšanas.

Uz e-pastu saņemsiet: Tūrisma pakalpojumu sniegšanas līgumu, aviobiļetes un viesnīcas vaučeru.

Ceļojot ES robežās, ceļojumam nepieciešama derīga pase vai Id karte, aviobiļete un viesnīcas vaučers. Ceļojot ārpus ES robežām, nepieciešama derīga pase, aviobiļete un viesnīcas vaučers.

Tas ir vienkārši — iegādāties ceļojumu tiešsaistē. Jums nepieciešams apmeklēt www.novatours.lv, izvēlēties galamērķi, ceļojuma datumu un viesnīcu un ievadīt personas datus. Automātiski veiksiet maksājumu un saņemsiet ceļojumam nepieciešamos dokumentus uz e-pastu. Mājas lapā ir norādītas nepieciešamās koordinātes un palīdzības tālrunis, lai saņemtu atbildes uz Jūs interesējošajiem jautājumiem.

Tas ir pilnīgi droši pirkt ceļojumu tiešsaistē. Drošu pirkumu garantē Verisign Quick SSL Premium sertifikāts. Visi Jūsu personas dati ir aizsargāti.